Sun Sand MATE 120x120 GAT.I
brak towaru
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sun SAND MATE 120x120
| Producent | Prissmacer |
| Kolekcja | Sun |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Ĺazienka, Hol i przedpokĂłj, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie |  |
| Antypoślizgowość |  |
| WyglÄ…d | Beton |
| Wymiary | 120x120 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,44m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 24,7 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.