Teri Soft Line D 119,8x59,8x0,8 Gat.1
Wystaw opinię o produkcie
Na jasnym tle, niczym za jednym pociągnięciem pędzla, wyłaniają się różnorodne, przenikające się kobiece sylwetki, które tworzą fascynujący wzór. Delikatnie mieniąca się strukturalna powierzchnia płytki bazowej podkreśla jego piękno. Ten subtelny motyw wzbogacono o eteryczne szkice, tworząc harmonijną całość. Odkryj piękno kobiecej natury z kolekcją Teri.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Skrzynia SLAB 280x120 + koszt palety kaucyjnej 1 400,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: TUB00497
Opis produktu
TERI SOFT LINE A 119,8X59,8
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Teri |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | S3D |
| Powierzchnia | Satyna |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 0,71 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 12,9 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.