Tubądzin AQUAMARINE GREY MAT 79,8x79,8
brak towaru
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hołd dla monumentalnego piękna żywiołu. Ocean Spokojny jest największy i najgłębszy. Tafla wody rozpościera się aż po horyzont. Promienie słońca oświetlają przejrzyste wody, jednak w głębinach kryją się fascynujące światy
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | AQUAMARINE |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Przeznaczenie | salonowe, łazienkowe, kuchenne |
| Rodzaj | płytka podłogowa |
| Powierzchnia | gładka, mat |
| Kolor / wzór | szary |
| Wymiary | 798x798 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.27 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gatunek | I (pierwszy) |
| Waga opakowania | 25.00kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.