Tubądzin CADENCE STONE 59,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taka właśnie jest kolekcja Cadence. To współczesna interpretacja przestrzeni, w których dekoracyjność staje się funkcjonalna, a forma zyskuje subtelny, nowoczesny wyraz. To styl, w którym użyteczność staje się priorytetem, a lekkość konstrukcji głównym elementem charakterystycznym. Przestrzeń, światło i minimalistyczne formy tworzą harmonijną całość, gdzie prostota wzornictwa przeplata się z przemyślaną elegancją, stawiając na równi aspekty użytkowe i estetyczne. Odkryj nową kolekcję Cadence w formacie 90x33, której piękno zawarte jest w prostocie.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Cadence |
| Przeznaczenie | Łazienka Kuchnia Salon i sypialnia Hol i przedpokój |
| Technologia | |
| Powierzchnia | satyna |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Wygląd | kamień |
| Wymiary | 598x598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.79 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 33kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.