Tubądzin ECHO CELIO CROSS IVORY 59,8x119,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | ECHO CELIO |
| Przeznaczenie | Łazienka Kuchnia Salon i sypialnia Hol i przedpokój |
| Technologia | płytka ścienna |
| Powierzchnia | mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | kamień |
| Wymiary | 598 x 1198 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | - |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 26,9kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.