Tubądzin ECHO CELIO CROSS SILVER MAT 59,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | ECHO CELIO |
| Przeznaczenie | Łazienka Kuchnia Salon i sypialnia Hol i przedpokój |
| Technologia | płytka ścienna |
| Powierzchnia | mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | kamień |
| Wymiary | 598 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,79 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Mrozoodporność | tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 32,95kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.