Tubądzin HOLIDAY STONE BEIGE SAT STR 274,8x119,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja Holiday – Tubądzin
Kolekcja Holiday marki Tubądzin to propozycja płytek ceramicznych, która łączy nowoczesną elegancję z subtelną dekoracyjnością. Inspirowana naturalnymi strukturami i delikatną grą światła, doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, stawiające na harmonię, ponadczasowość i wyrafinowaną prostotę.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Holiday |
| Przeznaczenie | Łazienka Kuchnia Salon i sypialnia Hol i przedpokój Elewacja Obiekt inwestycyjny |
| Technologia | Sensory3D |
| Powierzchnia | satyna |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość |
|
| Wygląd | kamień |
| Wymiary | 2748 x 1198 mm |
| Grubość | 6mm |
| Pakowanie | 3,29m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Mrozoodporność |
|
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 45,3 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.