Tagi produktu
- Nowość
Tubądzin HONEY WOOD Brown STR 119,8x19,8x0,8
Wystaw opinię o produkcie
Płytki ścienno-podłogowe inspirowane wyglądem naturalnego drewna w trzech formatach. Doskonałe do aranżacji przestrzeni łazienek, salonów i kuchni płytki Tubądzin Honey Wood.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
formaty od 80cm
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: KOR000041
Opis produktu
Tubądzin HONEY WOOD Beige STR 119,8x19,8x0,8
Płytki ścienno-podłogowe inspirowane wyglądem naturalnego drewna w trzech formatach. Doskonałe do aranżacji przestrzeni łazienek, salonów i kuchni płytki Tubądzin Honey Wood.
| Producent | Tubądzin, Korzilius |
| Kolekcja | Honey wood |
| Przeznaczenie | płytka podłogowo-ścienna |
| Rodzaj | gres |
| Kolor/wzór | Beżowy |
| Powierzchnia | Struktura |
| Klasa ścieralności | IV |
| Antypoślizgowość | R10 B |
| Rektyfikacja | Tak |
| Wygląd | Drewno |
| Wymiary | 1198 x 190 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.59 m2 |
| Zastosowanie | na zewnątrz/wewnątrz |
| ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 30,3kg |
Atrybuty
Płytki ceramiczne - Aktualne
- Mrozoodporność Tak
- Gatunek I
- Rektyfikacja Tak
- Imitacja Drewno
- Rodzaj materiału Gres
- Wykończenie powierzchni Struktura
- Kolor Brązowy
- Producent/Marka Ceramika Tubądzin
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.