Tubądzin PIETRA CONVESSA LEFT B 58,8X7,3
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PIETRA CONVESSA LEFT B 58,8X7,3 - DEKOR GRESOWY ŚCIENNY
Kolekcja wyprodukowana w technologii Sensory 3D, przenoszącej nas w nowy wymiar odbioru, angażując zmysły w sposób dotąd nieuchwytny.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Pietra Convessa |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | S3D |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | - |
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Marmur |
| Wymiary | 588 x 73 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 0,26 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 4,1 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.