Tubądzin TERRAZZO Graphite Mat 119,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Terrazzo to kolekcja inspirowana klasycznym lastryko w nowoczesnym wydaniu. Charakterystyczna struktura z drobnych i większych kruszyw została przeniesiona na płytki ceramiczne, tworząc dynamiczną, a jednocześnie harmonijną powierzchnię o wyjątkowym charakterze.
Wyrazisty, lecz zrównoważony wzór terrazzo doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, łącząc estetykę retro z nowoczesnym designem. Kolekcja sprawdzi się zarówno w minimalistycznych aranżacjach, jak i we wnętrzach o bardziej eklektycznym charakterze – w łazienkach, kuchniach, salonach oraz przestrzeniach komercyjnych.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | terrazzo |
| Przeznaczenie | , Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia |
|
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie |
|
| Antypoślizgowość | - |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 28,2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.