Tubądzin TORANO Grey LAP 59,8X29,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TORANO GREY LAP 59,8X29,8
Zachwyć się prostotą i niepowtarzalną strukturą kolekcji Torano, inspirowaną przetartym betonem. Ponadczasowe wzornictwo i klasyczne połączenia kolorystyczne to esencja minimalizmu w czystej postaci.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Torano |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Lappato |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Wygląd | Beton |
| Wymiary | 598 x 298 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 8 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 26.36kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.