Tubądzin TRAVERTIGO IVORY MAT STR 59,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TRAVERTIGO IVORY MAT STR 59,8X59,8
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Travertigo |
| Przeznaczenie | Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka, Hol i przedpokój, Obiekt inwestycyjny, Elewacja |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL), S3D |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Wygląd | Naturalne, Struktura, Kamień, Metaliczne |
| Wymiary | 598 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1,79 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 33,95 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.