Prissmacer Halley Argent mat 61x61x2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HALLEY ARGENT MAT 61x61 20mm
Kolekcja Halley to wyjątkowe płytki gresowe, które doskonale oddają naturalne piękno i teksturę kamienia. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, te płytki charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealnym wyborem zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.
| Producent | Prissmacer |
| Kraj pochodzenia: | Hiszpania |
| Rodzaj płytki: | Imitująca kamień lub beton |
| Przeznaczenie | Płytka tarasowa, płytka podłogowa |
| Ilość twarzy produktu: | Płytka tonalna |
| Powierzchnia | Mat |
| Rektyfikowana | Tak |
| Wymiary | 61 x 61mm |
| Grubość | 20 mm |
| Pakowanie | 0.74 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Antypoślizgowość | R11 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 32 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.