Grand Cave graphite LAP 119,8x59,8x0,8 Gat.1
Wystaw opinię o produkcie
Grand Cave kojarzy się z wytchnieniem, jakie daje domowa, zaciszna przestrzeń. To kwintesencja spokoju i ukojenia, czucia się dobrze w swojej prywatnej oazie – małej jaskini.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
formaty od 80cm
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: TUB00291
Opis produktu
GRAND CAVE GRAPHITE LAP 119,8X59,8X0,8
Grand Cave kojarzy się z wytchnieniem, jakie daje domowa, zaciszna przestrzeń. To kwintesencja spokoju i ukojenia, czucia się dobrze w swojej prywatnej oazie – małej jaskini.
Szarość i biel sprzyjają relaksowi i medytacji. To barwy, które równoważą i napełniają harmonią nie tylko wnętrze domu, ale i psychikę człowieka.
Monumentalne, grafitowe płyty zadziwiają subtelnością i naturalnym designem. Ich wyczuwalna w dotyku faktura łączy się z wyrazistym rysunkiem kamienia, dając wrażenie realnego kontaktu z surową skałą.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Grand Cave |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL), Barwione w masie |
| Powierzchnia | Lappato |
| Odporność na ścieranie | III |
| Antypoślizgowość | R9 A |
| Wygląd | Beton |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 28.2 kg |
Atrybuty
Płytki ceramiczne - Aktualne
- Mrozoodporność Tak
- Gatunek I
- Rektyfikacja Inne
- Imitacja Inne
- Rodzaj materiału inne
- Format płytki 60x120
- Wykończenie powierzchni Inne
- Kolor Inne
- Producent/Marka Ceramika Tubądzin
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.