Tubądzin GRAND CAVE Grey STR 119,8X119,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GRAND CAVE GREY STR 119,8X119,8
Grand Cave kojarzy się z wytchnieniem, jakie daje domowa, zaciszna przestrzeń. To kwintesencja spokoju i ukojenia, czucia się dobrze w swojej prywatnej oazie – małej jaskini.
Szarość i biel sprzyjają relaksowi i medytacji. To barwy, które równoważą i napełniają harmonią nie tylko wnętrze domu, ale i psychikę człowieka.
Monumentalne, grafitowe płyty zadziwiają subtelnością i naturalnym designem. Ich wyczuwalna w dotyku faktura łączy się z wyrazistym rysunkiem kamienia, dając wrażenie realnego kontaktu z surową skałą.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Grand Cave |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia,Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R10 A |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 1198 x 1198 mm |
| Grubość | 6 mm |
| Pakowanie | 2.88 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 45.2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.