Tubądzin HONEY WOOD Beige STR 119,8x19,8x0,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin HONEY WOOD Beige STR 119,8x19,8x0,8
Płytki ścienno-podłogowe inspirowane wyglądem naturalnego drewna w trzech formatach. Doskonałe do aranżacji przestrzeni łazienek, salonów i kuchni płytki Tubądzin Honey Wood.
| Producent | Tubądzin, Korzilius |
| Kolekcja | Honey wood |
| Przeznaczenie | płytka podłogowo-ścienna |
| Rodzaj | gres |
| Kolor/wzór | Beżowy |
| Powierzchnia | Struktura |
| Klasa ścieralności | IV |
| Antypoślizgowość | R10 B |
| Rektyfikacja | Tak |
| Wygląd | Drewno |
| Wymiary | 1198 x 190 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.59 m2 |
| Zastosowanie | na zewnątrz/wewnątrz |
| ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 30,3kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.