Tubądzin MARMO D'ORO MAT 59,8x119,8
Wystaw opinię o produkcie
Marmo d'Oro to połączenie dwóch odległych światów, włoskiej tradycji i japońskiej kintsugi. W kolekcji tej, wielkoformatowe płytki marmurowe zyskują nowe życie dzięki złotym żyłkom, które przypominają o harmonii dwóch różnych kultur.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
formaty od 80cm
Koszty dostawy wybranego produktu
-
odbiór osobisty do 300kg Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
-
Paleta 120x120 + koszt palety kaucyjnej 400,00 zł
-
Paleta 80x120 230,00 zł
formaty od 80cm
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: TUB00273
Opis produktu
MARMO d`ORO MAT 119,8x59,8X0,8
Marmo d'Oro to połączenie dwóch odległych światów, włoskiej tradycji i japońskiej kintsugi. W kolekcji tej, wielkoformatowe płytki marmurowe zyskują nowe życie dzięki złotym żyłkom, które przypominają o harmonii dwóch różnych kultur. Inspirując się japońską sztuką naprawy porcelany, projektanci stworzyli unikalną kolekcję, która nadaje wnętrzom niepowtarzalny charakter i elegancję. Marmur karraryjski, traktowany jak delikatna ceramika, nabiera nowego wymiaru dzięki złotym akcentom, które dodają mu szlachetności i wyjątkowości.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Marmo d'Oro |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | V |
| Antypoślizgowość | R9 A |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 28.2 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.