Tubądzin MARMO D'ORO POL 59,8x119,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MARMO d`ORO POL 119,8x59,8X0,8
Marmo d'Oro to połączenie dwóch odległych światów, włoskiej tradycji i japońskiej kintsugi. W kolekcji tej, wielkoformatowe płytki marmurowe zyskują nowe życie dzięki złotym żyłkom, które przypominają o harmonii dwóch różnych kultur. Inspirując się japońską sztuką naprawy porcelany, projektanci stworzyli unikalną kolekcję, która nadaje wnętrzom niepowtarzalny charakter i elegancję. Marmur karraryjski, traktowany jak delikatna ceramika, nabiera nowego wymiaru dzięki złotym akcentom, które dodają mu szlachetności i wyjątkowości.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Marmo d'Oro |
| Przeznaczenie | Obiekt inwestycyjny, Elewacja, Hol i przedpokój, Salon i sypialnia, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Poler |
| Odporność na ścieranie | Nie dotyczy |
| Antypoślizgowość | Nie dotyczy |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 28.2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.