Tubądzin Mountain Ash Gold STR 119,8x19,0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MOUNTAIN ASH GOLD STR 119,8X19x0,8
Kolekcja Mountain Ash od Tubądzin to stylowe płytki z drewnopodobną strukturą. Dostępne są w ciepłych, tradycyjnych odcieniach dębu i można wybierać spośród trzech kolorów: Gold, Almond oraz Coral. Każdy z nich oferowany jest w trzech rozmiarach: 19x119,8 cm, 23x149,8 cm i największym, ekskluzywnym formacie 23x179,8 cm. Płytki te są rektyfikowane, odporne na mróz, mają antypoślizgowość klasy R9 i klasę ścieralności 3. Nadają się idealnie do użycia w salonach, przedpokojach, łazienkach oraz na tarasach.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Mountain Ash |
| Przeznaczenie | Basen i SPA, Kuchnia, Łazienka, Obiekt inwestycyjny, Salon i sypialnia |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | IV |
| Antypoślizgowość | R10 A |
| Wygląd | Metaliczne, Monokolor |
| Wymiary | 1198 x 190 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.59 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Waga opakowania | 30.3 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.