Tubądzin MUSE Ivory 59,8x29,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MUSE IVORY 29,8X59,8
Kolekcja Muse firmy Tubądzin to seria eleganckich i nowoczesnych płytek, w tym rektyfikowane płytki o wymiarach 29,8x59,8 oraz gresowe o rozmiarze 59,8x59,8. Dostępne są w dwóch kolorach: białym i srebrnym, imitującym luksusowy kamień. Dekoracje z linii Geo zawierające metalowe wstawki dodają kolekcji nowoczesnego charakteru. Można również wybrać klasyczną geometrię z motywem przeplatających się linii. Mozaika ścienna oraz metalowe wstawki Steel 10 w rozmiarze 15x598 mm stanowią oryginalny dodatek. Na podłogę dostępne są płytki gresowe w dwóch kolorach lapatto.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Muse |
| Rodzaj | płytka ścienna |
| Przeznaczenie | Basen i SPA, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Połysk |
| Odporność na ścieranie | Nie dotyczy |
| Antypoślizgowość | Nie dotyczy |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 598 x 298 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Pakowanie | 1.07 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Mrozoodporność | Nie dotyczy |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 18.62 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.