Tubądzin PIETRASANTA POLER 119,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stworzyliśmy płytki, które przekraczają granice estetyki, oferując nie tylko nieskazitelną stylistykę, ale również pełną spójność. Myśląc nieszablonowo o wzornictwie, dostrzegliśmy potencjał drzemiący w dużych formatach płytek. Dzięki nim przestrzenie zyskują nowy wymiar, a aranżacja wnętrz staje się bardziej kreatywna. Minimalna liczba fug sprzyja uzyskaniu efektu harmonii i prostoty, co dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu. Teraz to Ty decydujesz, jak wykorzystać ten potencjał.
Tubądzin PIETRASANTA 119,8x59,8 wykończenie poler to idealny wybór dla tych, którzy szukają ponadczasowego stylu połączonego z nowoczesnym designem. Gładka, polerowana powierzchnia podkreśla luksusowy charakter tej płytki, a jej duży format otwiera jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | PIETRASANTA |
| Przeznaczenie | salonowe, łazienkowe, kuchenne |
| Rodzaj | płytka podłogowa |
| Powierzchnia | gładka, poler |
| Kolor / wzór | biały, kamień, czarne smugi |
| Wymiary | 1198 x 598 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gatunek | I (pierwszy) |
| Waga opakowania | 28.2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.