Tubądzin SERENITY POL 59,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SERENITY POL 59,8X59,8
Kolekcja Serenity oferuje eleganckie płytki inspirowane popularnym marmurem Carrara, z dodatkiem subtelnej listwy ściennej w efektownym odcieniu miedzi. Ta delikatna akcentuacja dodaje wyjątkowego charakteru całej aranżacji, sprawiając, że wnętrze nabiera lekkości i nowoczesnego stylu. Propozycja ta z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz elegancję w wystroju wnętrz.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Serenity |
| Przeznaczenie | Basen i SPA, Kuchnia, Łazienka, Salon i sypialnia |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Poler |
| Odporność na ścieranie | Nie dotyczy |
| Antypoślizgowość | Nie dotyczy |
| Wygląd | Kamień |
| Wymiary | 598 x 598 mm |
| Grubość | 11 mm |
| Pakowanie | 1.43 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Waga opakowania | 36.2 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.