Tubądzin SFUMATO grey 29,8x59,8
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SFUMATO GREY 29,8X59,8
Kolekcja Sfumato oferuje surową nowoczesność, która jednocześnie emanuje ciepłem poprzez swój wzornictwo. Matowe płytki w odcieniach szarości i grafitu, o gładkiej powierzchni przypominającej beton, są uzupełnione przez płytki ze wzorem drewnopodobnym, przeznaczone głównie na ścianę. W kolekcji znajdziemy także dwa rodzaje płytek dekoracyjnych: z dużymi heksagonalnymi wzorami tworzącymi mozaikę oraz mniejszymi wzorami na strukturalnej płytce.
Dodatkowo, dostępne są dwie płytki dekoracyjne, z wzorami przypominającymi panele ścienne oraz patchwork. Baza podłogowa składa się z gładkich szarych płyt oraz płyt patchworkowych. Wymiary płytek w kolekcji wahają się między 59,8x29,8 cm dla płytek ściennej, przez 59,8x14,8 cm dla płytki drewnopodobnej, aż po 59,8x59,8 cm dla płyt podłogowych.
Płytki podłogowe są mrozoodporne i charakteryzują się klasą ścieralności 4. Cała kolekcja cechuje się matową powierzchnią oraz jest rektyfikowana. Zastosowanie płytek Sfumato obejmuje zarówno wnętrza, jak i zewnętrza budynków, idealne do przedpokojów, pokojów, salonów, łazienek, kuchni, tarasów, altanek oraz chodników.
| Producent | Tubądzin |
| Kolekcja | Sfumato |
| Przeznaczenie | Basen i SPA, Kuchnia, Łazienka |
| Technologia | Gres szkliwiony (GL) |
| Powierzchnia | Mat |
| Odporność na ścieranie | Nie dotyczy |
| Antypoślizgowość | Nie dotyczy |
| Wygląd | Beton |
| Wymiary | 598 x 298 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Pakowanie | 1.07 m2 |
| ilość sztuk w opakowaniu | 6 |
| Mrozoodporność | Nie dotyczy |
| Waga opakowania | 17.78 kg |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.